Ankara Evde Kan Alma
Ankara Evde Kan Alma

Ankara Evde Kan Alma

 

Yaptırmanız gereken testleri, laboratuvara giderek gerçekleştirmenize engel bir durumunuz varsa, size evinizin rahatlığında sağlık hizmeti veriyoruz.
 

Evinizden dışarı çıkamıyorsanız, yatağa bağımlı durumda ya da dışarı çıkmasında sakınca olan bir yakınınızın test yaptırması gerekiyorsa evden kan alma hizmetiyle işlemlerinizi sizin olduğunuz yere gelerek gerçekleştirebiliriz.

 

 

Evde kan alma hizmetimiz genel olarak laboratuarımıza gelmesi zor, yatağa bağımlı hastalar veya kronik hastalıkların takibi için tercih ediliyorsa da, bu hizmetten yararlanabilmek için kişinin hasta veya fiziki bir engelinin bulunması şart değildir. Kişinin kendisini herhangi bir neden dolayı dışarı çıkacak kadar iyi hissetmemesi, bulunduğu yerin konumu, laboratuara gidecek yeterli zamanının olmaması gibi durumlarda da evden kan alma hizmeti gerçekleştirilebilir.

 

çankaya kan alma,çankaya kan alma hizmeti,çankaya kan alma işlemleri,çankaya kan alma uygulaması,çankaya kan alma fiyatları,çankaya evde kan alma,çankaya evde kan alma hizmeti,çankaya evde kan alma işlemleri,çankaya evde kan alma uygulaması,çankaya evde kan alma fiyatları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014