MAMAK
MAMAK

MAMAK

Mamak En Yakın Evde Sağlık Kabini

Evde sağlık desteği dışarı çıkma imkanı olmayan özel bakım ihtiyacı duyan hastalar için ayrıcalıklı hizmet dallarından birisidir. Yatağa bağımlı olan felçli hastalar, travmatik hastalar, kanser hastaları ve evden çıkma ihtimali çok zor ya da imkansız olan hastalar için özel evde sağlık hizmeti sunulmaktadır. Ankara evde sağlık hizmeti kapsamında sağlık merkezimiz Ankara ilinin pek çok semti ve civar bölgelerinde evde sağlık desteği sunmaktadır. Mamak ve civar yerlerinde de siz değerli müşterilerimize sağlık hizmeti sağlamaktayız. Bu bölgeye en yakın noktalarda da sağlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Mamak en yakın evde sağlık hizmetlerinin verildiği yerler içerisinde şunlar bulunmaktadır:

  • Abidinpaşa Mahallesi
  • Akdere Mahallesi
  • Natoyolu 
  • Boğaziçi Mahallesi
  • Misket Mahallesi

Mamak  Evde Sağlık Hizmetleri

Mamak evde sağlık hizmetleri kapsamımda civar yerlerde evde ve merkezimizde olmak üzere hasta ve hasta yakınlarımıza kaliteli sağlık desteği verilmektedir. Sağlık kabini Ankara olarak sağlık desteği verdiğimiz hizmetlerimiz arasında pansuman, dikiş aldırma, şeker ölçümü, kan testi, tansiyon ölçümü, sonda takımı, gebelik testi, covid testi gibi daha pek çok sağlık hizmeti yer almaktadır. Hastalarımızın durumuna göre hizmetlerimiz aralıksız şekilde devam etmektedir.

Merkezimiz kapsamında ayrıca özel hastalarımız için evde bakım hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi evden çıkma imkanı olmayan özle bakım ihtiyacı olan hastalarımıza evinin konforunda hizmet vermekteyiz. Özel bakım gerektiren hastalarımızın fiziki ve psikolojik açıdan sağlıklarına kavuşması adına uzman personelimiz eşliğinde destek oluyoruz. Hastalarımızın biran önce sağlıklarını geri kazanması için özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mamak Arte Evde Sağlık Profesyonel Hizmet

Ekibimizle birlikte hastalarımızın en güzel şekilde sağlık desteği alması adına çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz. Merkezimizde çalışan elemanlarımız sağlık alanında kendi alanlarında iyi yetişmiş eğitimli ve kalifiyeleri elemanlardır. Uzman personelimizin her biri en iyi şekilde sağlık desteği sağlamaktadır. Sizlerin iyileşerek geleceğe ümitle bakması için personellerimiz canla başla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı misyonumuzla önceliğimizin daima hastalarımız olduğunun her zaman bilincindeyiz. Bu farkındalıkla çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Çalışmalarımızdaki hedefimiz sizlerin sağlığı ve memnuniyeti. Bu amaçla hizmetlerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014