BATIKENT
BATIKENT

BATIKENT

Batıkent En Yakın Evde Sağlık Kabini

Sağlık kabinimiz çeşitli sağlık hizmetlerinde destek olmak amacıyla kurulmuştur. Alanında uzman sağlık personellerimiz tarafından verilen hizmetlerimiz temiz bir ortamda güvenilir şekilde verilmektedir. Ankara evde sağlık hizmeti kapsamında Ankara ilinin Batıkent civarında çalışmalarımız bulunmaktadır.

Sağlık hizmeti olarak yapmış olduğumuz çalışmalar arasında; pansuman ve dikiş aldırma, şeker ve tansiyon ölçümü, gebelik testi, ufak çaplı yaralanmalar için tedavi işlemleri, covid testleri, evde sağlık hizmetleri gibi pek çok hizmet dalımız bulunmaktadır. Tüm bu çalışmalarımız strelize edilmiş malzemelerimizle birlikte sağlıklı ve temiz bir ortamda yapılmaktadır. Uzman sağlık personelimiz bu alanda gerekli yetkiye sahip eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Sağlık alanında profesyonel ekibimizle birlikte sizlere güvenilir bir sağlık hizmeti sunmaktayız.

Batıkent En Yakın Sağlık Hizmeti Bölgelerimiz

Batıkent ve civarına en yakın yerde sağlık kabini Ankara olarak vermiş olduğumuz sağlık hizmeti bölgelerimiz şunlardır:

  • İlkyerleşim
  • Yeni batı mahallesi
  • Turgut özal mahallesi
  • Etimesgut
  • Elvankent
  • Eryaman
  • Gazi mahallesi

Bölgelerinde sizler için kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktayız. Alanında her biri uzman sağlık personellerimizle birlikte ihtiyacınız olan sağlık desteğini merkezimiz kapsamında ya da evinizin konforunda sağlamaktayız. Bu alanda yıllardır sağlık alanında emek vermiş personelimiz sizlere sorunsuz bir sağlık hizmeti sunacaktır. Ekibimizden gönül rahatlığıyla sağlık desteği talep edebilirsiniz. Bizi arayın. Size en yakın konumda olan personelimizi yönlendirelim.

Ankara Evde Sağlık Hizmetleri

Ankara evde sağlık hizmetleri kapsamında evinizden çıkmadan sağlık desteği sağlamaktayız. Evde sağlık hizmeti alabilmek için sadece yatağa bağımlı bir hasta olmanız ya da hasta yakınınızın olması gerekmez. Hastaneye ya da sağlık merkezimize gelecek vaktiniz ya da imkanınız yoksa bizi arayabilir ve evde sağlık hizmeti almak istediğinizi talep edebilirsiniz. Talebiniz hemen değerlendirmeye alınarak ilgili sağlık ekibi evinize yönlendirilecektir. En kısa sürede ekibimizle birlikte tedavinizi yapmak üzere yola çıkacağımızdan emin olabilirsiniz. Güleryüzlü personelimizle birlikte ihtiyacınız olan sağlık desteğiniz vakit kaybetmeden hemen vermeye başlamaktayız. Tedavi işlemleri bittikten sonra zaman zaman hasta takip kontrollerini de yapmaktayız. Hastalarımızın sağlığı ve huzuru bizim için her zaman ön plandadır. Bu amaçla sizlerle olan bağımızı hemen kopartmadan hastalarımızın iyi olduğundan emin oluncaya kadar takip işlemlerimiz devam etmektedir.

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014