Dikiş Atma-Alma
Dikiş Atma-Alma

Dikiş Atma-Alma

 

Dikiş Atma / Alma
 

Acil durum gerektiren dikiş atma işlemi, en hijyenik koşullarda polikliniğimizde gerçekleştirilmektedir. Acil muayene hizmetinin olmazsa olmaz işlemlerinden biridir. Kesiklerde, tendonda bir sıkıntı yoksa ve yara çok parçalı değilse, son derece steril ortamda ve steril dikiş seti kullanılarak kesilen yer temizlenerek dikiş atma işlemi gerçekleştirilir.

 

 

Dikiş alma işlemi ise, atılan dikişin bistürü veya pens yardımıyla sökülmesidir. Bu işlem için de ortamın ve malzemelerin steril olması oldukça önemlidir.

 

Her iki işlemde de yara büyüklüğüne bağlı olarak kısa sürede dikiş atılır veya alınır.

 

Dikiş atma işlemiyle dikiş alma işlemi arasında belli aralıklarla pansuman yapılabilir.

 

çankaya dikiş atma,çankaya dikiş atma hizmeti,çankaya dikiş atma işlemleri,çankaya dikiş atma uygulaması,çankaya dikiş atma fiyatları,çankaya evde dikiş atma,çankaya evde dikiş atma hizmeti,çankaya evde dikiş atma işlemleri,çankaya evde dikiş atma uygulaması,çankaya evde dikiş atma fiyatları,çankaya dikiş alma,çankaya dikiş alma hizmeti,çankaya dikiş alma işlemleri,çankaya dikiş alma uygulaması,çankaya dikiş alma fiyatları,çankaya evde dikiş alma,çankaya evde dikiş alma hizmeti,çankaya evde dikiş alma işlemleri,çankaya evde dikiş alma uygulaması,çankaya evde dikiş alma fiyatları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014