Enjeksiyon
Enjeksiyon

Enjeksiyon

 

Evde Enjeksiyon(İğne) Nedir?

 

Enjeksiyon yapma, vücutta damar, doku, kanal veya boşluk içine genellikle enjektör aracılığıyla sıvı veya ilaç verme işlemidir.

 

Sindirim sistemi yolu dışında, parenteral yolla uygulanır. Enjeksiyonu her ne şekilde olursa olsun sadece yetkili sağlık personellerine yaptırmanız sağlığınız açısından çok önemlidir. Basit gibi görünen enjeksiyon işlemleri aslında profesyonel ve bilinçli olarak yapılmalıdır, aksi takdirde sağlığınızda geri dönüşü imkansız sorunlara yol açar.

 

 

Özel Çankaya Arte Sağlık Kabini Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kurumdur, çalışanlarımız hemşirelik ve dengi okullardan mezundur ve hizmet içi sürekli eğitim sistemine tabidirler. Hizmetlerimizi mobil olarak, uzman ekibimizle siz değerli hastalarımıza bu alanda ayağına hizmet vermekteyiz.

 

çankaya enjeksiyon,çankaya enjeksiyon hizmeti,çankaya enjeksiyon işlemleri,çankaya enjeksiyon uygulaması,çankaya enjeksiyon fiyatları,çankaya evde enjeksiyon,çankaya evde enjeksiyon hizmeti,çankaya evde enjeksiyon işlemleri,çankaya evde enjeksiyon uygulaması,çankaya evde enjeksiyon fiyatları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014